Cunning Single Lady 2014 ...

Oyuncular:

Konusu: (Trailer-fragman yazının en sonundadır)
Komik ve tatlı bir dramı konu alan bu dizi boşandıktan sonra beyaz atlı prensini bulmayı hayal eden Na Ae-ra, boşandıktan sonra zengin olan eski kocası ile tekrar başlamayı dener.

Yorum:
Gerçekten severek izledim. Artık dram konulu dizilerden ziyade daha komik ve sürükleyici dizileri tercih ettiğim zamanda işte tam aradığım bu dizi dediğim bende hayranlık bırakan bir dizi. Dram da yok değil ama tam kıvamında. Özellikle oyuncuların kalitesini koyduğu bu dizini bende bıraktığı en güzel yanları:

  • Komik oluşu,
  • Sürükleyici oluşu,
  • Abartının çok fazla olamadığı,
  • Aile ilişkilerinin de yansıdığı,
  • Yine Kore kültürüne yapılan dokundurmalar,
  • Evlilik sonrası kadınların çekebileceği zorluklar ve yapabilecekleri fedakârlıklar,
  • Evlilik sonrası erkeklerin yine de eski sevgililerini bir müddet unutamadıklarını,

konu alan yanları benim bu diziyi isteyerek izlememi ve bitirmemi sağladı. Dizideki mühendis ve yakışıklı kişi Cha Jeong-woo oyunculuğu ve sempatikliği ile beni çok etkilediği. Rolü çok güzel uyarlamışlar. Yine bizim hırçın ama sevimli Na Ae-ra sağlam duruşu ve aldığı kararların arkasında durabilen bir kadın olarak sevecenliği ile beni benden almadı değil. Orta yaş oluşu ne kadar bende bir farklı bakış açısı oluşturuyor olsa dahi bunu baskılıyor :).

Sonuç olarak diyeceğim o ki bir EN İYİLER kategorim olsa ilk 10'da yer alacağını düşündüğüm bir dizi olmuş.
Puanım: 96/100 

Trailer:
 
Ekran Kesitleri:(Büyütmek için üzerine tıklayınız) 

Cunning Single Lady 2014 ... Cunning Single Lady 2014 ... Biri Kore mi dedi? (김태풍) tarafından üstüne kuruldu. 5/25/2014 Oylama: 5
Copyright© 2011 Biri Koremi Dedi™ Çeviri - Korece Öğrenelim - Kore Adına Birçok Şey. Blogger tarafından desteklenmektedir.