Kore Hakkında Sohbet Ediyoruz ...

Merhaba arkadaşlar, çok değişik bir şey mi değil mi bilmiyorum ama belki de böyle bir şeyi yapan ilk ben olabilirim! (yok artık). Şans eseri gözüme çarpan LiveChat , 30 günlük ücretsiz denenebiliyormuş. Bende düşündüm ki zaten tatile girmişiz yaklaşık 1 ay. Madem öyle çevrimiçi olduğum zamanlarda (sık sık çevrimiçi olurum) blogumu ziyaret eden ve sohbet etmek isteyenler ile sohbet edeyim. Sohbet etmek isteyen arkadaşlar, yapmanız gereken tek şey sağ altta bulunan canlı sohbete tıklayıp isim ve e-posta adresinizi girmek. Sonrasında benimle sohbet ediyorsunuz. Biliyorsunuz ki Kore'ye gittim. 20 gün kaldım. Merak ettiklerinizi ya da herhangi bir konuyu konuşabiliriz.
Canınız mı sıkıldı bana yazabilirsiniz. Sevgilinizden mi ayrıldınız bana yazabilirsiniz vb. Bloga çok fazla yazı yazmayı beceremeyen ben işin kolayına kaçıp sizlerle sohbet edeceğim. Aslında pek de işin kolayı değil. Kim bilir kaç kişi sohbet etmek isteyecek. (sıfır deildir umarım). Bol bol sohbetler diliyorum.
 


Kore Hakkında Sohbet Ediyoruz ... Kore Hakkında Sohbet Ediyoruz ... Biri Kore mi dedi? (김태풍) tarafından üstüne kuruldu. 1/20/2013 Oylama: 5
Copyright© 2011 Biri Koremi Dedi™ Çeviri - Korece Öğrenelim - Kore Adına Birçok Şey. Blogger tarafından desteklenmektedir.