Hürriyet Gazetesi ile Röportaj ...

Bak sen şu işe!... Tek yaptığım şey Tayfun'un adını soyadını Google'a yazmaktı :-) Birde ne çıksa iyi bizim TkEfSaNe hürriyet gazetesi ile röportaj yapmış. Tayfun bu yazı için bana ne der bilmiyorum ama ben yinede yazdım. İsterse siler :-). Yani sen gazetelere çık ve blogunda bununla alakalı bir yazı yazma olacak iş mi ya?! Sorarım size :-) Ben olsam yazardım valla. Şu an böyle bir blogta yazar olduğuma göre yazmaktan geri durmayacağım :-) Sana senin sevdiğin şekilde SORRY! (görmek için tıkla) diyorum :-)


Korewood Süleyman’a karşı

Çoğunluk Fatmagül’le yatıp Sultan Süleyman’la kalkıyor ama Türkiye’de bir de Güney Kore dizisi fanatikleri var. Üstelik sayıları hiç de az değil, 200 bin civarında oldukları tahmin ediliyor. Sadece dizileri değil, müziğinden sinemasına ve modasına kadar koca bir kültürü takip ediyorlar. Koresever Türklerle konuştuk.
Yazının devamını ilgili siteden okumak için TIKLAYINIZ...

 *Yine Bekleriz...
**Yapmış ve yapacak olduğunuz tüm yorumlar benim için çok değerlidir.
***KTurk yaptı yapacağını...

Hürriyet Gazetesi ile Röportaj ... Hürriyet Gazetesi ile Röportaj ... KTurk tarafından üstüne kuruldu. 8/03/2012 Oylama: 5
Copyright© 2011 Biri Koremi Dedi™ Çeviri - Korece Öğrenelim - Kore Adına Birçok Şey. Blogger tarafından desteklenmektedir.